Aktualności

Aktualności

dni uczesnia sie baner

Zapraszamy na cykl prelekcji i warsztatów w różnych obszarach tematycznych, które odbędą się w dniu 14 października 2019 r.

Dzień Edukacji Dorosłych w PCKK ma przypominać, że uczenie się nie kończy się w szkole lub na etapie studiów. Każdy z nas uczy się dalej w sposób nieformalny lub pozaformalny. 

Wybierz interesujące Cię zagadnienia, dobierz odpowiedni dla siebie czas. Zapisz się na wybraną prelekcję lub warsztat. Wszystkie spotkania są bezpłatne - wymagana jest rejestracja, gdyż iość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 października.

Wszystkie spotkania odbywają się w PCKK, Jelenia Góra, ul. Wolnosci 29

Zgłoszenia tel. 756494161, sms 884381570, mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełniając formularz - link do formularza

Zapraszamy dzieci do udziału w wakacyjnych warsztatach z klockami Lego oraz grami i zabawami w języku polskim i angielskim.

W programie:lego i pckk

 

  • Kreatywne budowanie z klocków LEGO®
  • Gry i zabawy w języku angielskim
  • Zajęcia plastyczno-techniczne
  • Zadania pobudzające wyobraźnię
  • Ćwiczenie umiejętności pracy w grupie

Zobacz więcej ..

narada obywatelskaW obecnym czasie kwestie edukacji w wielu domach, szkołach, społecznościach znajdują się w centrum uwagi. Nadszedł czas aby poważniej i co najważniejsze - wspólnie pochylić się nad nimi. Postulaty płacowe nauczycieli to wierzchołek góry lodowej. Cały system edukacji wymaga poważnej, przemyślanej przebudowy.

Dlatego zapraszamy Nauczycieli, Rodziców, Uczniów i wszystkich, którzy chcą konstruktywnie rozmawiać na Naradę Obywatelską o Edukacji.

Spotkajmy się w Jeleniej Górze w dniu 2.04.2019, aby wspólnie zastanowić się, jakiej edukacji i jakiej szkoły oczekują różne środowiska, a nie tylko nauczyciele i nauczycielki; zbudować możliwie szerokie, konstruktywne zainteresowanie systemowymi postulatami dotyczącymi edukacji.
Takie debaty odbywają się w całym kraju. Inicjatywa wyszła od nauczycieli i nauczycielek skupionych w grupie JaNauczyciel.

Centrum Językowe PCKK

Kursy języków obcych

Język polski dla obcokrajowców

Realizujemy też kursy dofinansowane ze środków UE dla Pracodawców i pracowników MŚP

- pomagamy przygotować wnioski do programu

Sekretariat PCKK

Sekretariat PCKK
ul. Wolności 29
jest czynny 
pn w godz. 10:00 - 18:00
wt-pt w godz. 8:00 - 16:00

Polecamy

 

LOGO CJPCKK nowe mini
 
CDN PCKK
 
 
 
Złote Myśli